x Bu Fırsatı Kaçırma
indirimli

Apikoglu Parmak Fermente Sucuk 200gr

Ürün Kodu : 153.19.00.0003
36,90 TL
32,90 TL
Kazancınız
:
4,00 TL
MARKA Apikoğlu
Paylaş
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Besin Değerleri
 • Yorumlar (1)
 • Apikoğlu Parmak Fermente Sucuk 200gr

  Apikoğlu’nun hikayesi, ailemiz için özenle hazırladığımız ev yapımı sucukların eşsiz lezzetinin dilden dile dolanmasıyla başladı. Çevreden gelen yoğun talepler sonucunda satışa başlanmasının ardından Apikoğlu 1910 yılında, Türkiye’nin ilk et ürünleri imalatçısı olarak kurulmuş oldu. Apikoğlu, 1920 yılından sonra üretimine İstanbul’da devam etmesinin ardından her geçen gün biraz daha büyüyerek ülkemizin en büyük et ürünleri imalatçılarından biri olmayı başarmıştır. 


  Ürünlerimiz İslami usüllere göre veteriner hekim kontrolünde kesilmiş etlerden üretilmişir.

  Türk Gıda Kodeksi Et ve Et Ürünleri Tebliğine uygun olarak üretilmiştir. %100 dana eti ile üretilmiştir. Asırlık Kayserili Apikoğlu kalite güvencesi ile sunulan isli kuru et, Boşnak Eti olarak da bilinir. Bu vazgeçilmez lezzetteki et, aynı bir çerez gibi tüketilmeye uygundur. Tekrar pişirilmeye ihtiyaç duymaz. Kırmızı et ürünü olduğu için yoğun protein içerir ve beslenmenize de katkıda bulunur. Apikoğlu kurutulmuş füme et, özel ambalajında dilimlenmiş olarak sunulmaktadır. Bir asırlık Apikoğlu kalitesi, deneyimi ve güvencesi ile hazırlanmıştır.

  Paket İçeriği: 200 gr Lezzetli Apikoğlu Fermente Parmak Sucuk

  Ürünlerimizi Nasıl Gönderiyoruz?

  Sipariş verdiğiniz ürünleriniz maske ve eldiven kullanılarak özenle paketlenir. Isı yalıtımlı özel termal paketlere yerleştirilen ürünlerinizin altına özel buz koyulur. Hava kanallı buz ayırıcı ile buzların ürüne temas etmesi engellenir ve ürünlerin üst kısmına da steril edilmiş buz tankları yerleştirilir. Böylece ürünleriniz size gelene kadar soğuk zincir kırılmadan steril şartlarda muhafaza edilir.  GUN_ON_20_gif_070920.gif (597 KB)


   

  Garanti Bilgisi
  :
  Koşulsuz şartsız iade hakkı.
  Teslimat Bilgisi
  :
  İstanbul içi saat 14.00'a kadar gelen siparişlerin aynı gün teslimatı mevcuttur.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.