x Bu Fırsatı Kaçırma

Gündoğdu Az Tuzlu İnek İzmir Tulum Peynir 500gr - 550gr

Ürün Kodu : T845
34,90 TL
MARKA Gündoğdu
Paylaş
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Besin Değerleri
 • Yorumlar (1)
 • Gündoğdu Az Tuzlu İnek İzmir Tulum Peynir 500gr - 550gr

  Ürün Özellikleri

  Seveni çok beğenmeyeni yoktur, İzmir Tulum peynirinin. Ege’de otlayan hayvanların taze sütünden elde edilen bu peyniri geleneksel tat ve kıvamına ulaşması için en az üç ay dinlendiriliyor. Kahvaltı sofralarımızın olmazsa olmazı, Ege’nin incisi bu lezzeti inek ya da koyun seçenekleriyle siz lezzet arayanların beğenisine sunuyoruz.


  Taze ve Doğal Çiftlik Sütünden

  Tüm ürünlerimiz için en doğal ve kaliteli sütü kullanıyoruz. Bu sütleri, birlikte çalıştığımız ve artık ailemizin bir parçası olarak gördüğümüz çiftliklerden alıyoruz. Birlikte çalıştığımız bu çiftlikler başta Ege bölgesi olmak üzere Türkiye'nin farklı bölgelerinde işini tutkuyla yapan ve peynirlerimiz için sütün en saf ve doğal halini bizlere sunan iş ortaklarımızdır. Biz de bu sütleri işlerken içine sevgimizi de ekleyerek lezzet arayanlar için "lezzetli peynirlere" dönüştürüyoruz.


  Paket İçeriği: 500-550 gramlık Lezzetli Gündoğdu Az Tuzlu İzmir Tulum (İnek Sütü)

  Ürünlerimizi Nasıl Gönderiyoruz?

  Sipariş verdiğiniz ürünleriniz maske ve eldiven kullanılarak özenle paketlenir. Isı yalıtımlı özel termal paketlere yerleştirilen ürünlerinizin altına özel buz koyulur. Hava kanallı buz ayırıcı ile buzların ürüne temas etmesi engellenir ve ürünlerin üst kısmına da steril edilmiş buz tankları yerleştirilir. Böylece ürünleriniz size gelene kadar soğuk zincir kırılmadan steril şartlarda muhafaza edilir.


  GUN_ON_20_gif_070920.gif (597 KB)

  Garanti Bilgisi
  :
  Koşulsuz şartsız iade hakkı. Ücretsiz Kargo
  Teslimat Bilgisi
  :
  İstanbul içi saat 14.00'a kadar gelen siparişlerin aynı gün teslimatı mevcuttur.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.