x Bu Fırsatı Kaçırma
indirimli

Gündoğdu Dilimli Kaşar Peyniri 1200gr

Ürün Kodu : 152.01.00.03.0001
89,90 TL
64,90 TL
Kazancınız
:
25,00 TL
MARKA Gündoğdu
Paylaş
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Besin Değerleri
 • Yorumlar (1)
 • Gündoğdu Dilimli Kaşar Peyniri 1200gr

  Zamanım az, peynirim hızlı ve pratik olsun derseniz onu da düşündük; peynirinizi sizin için dilimledik. Dilimlenmiş hazır 75 gramlık paketlerimiz ister sandviç, ister tost her türlü lezzet kaçamağınız için yardıma hazır.

  Aç bitsin Ye Gitsin!

  dilimli75-gif.gif (18.73 MB)

  Taze ve Doğal Çiftlik Sütünden
  Tüm ürünlerimiz için en doğal ve kaliteli sütü kullanıyoruz. Bu sütleri, birlikte çalıştığımız ve artık ailemizin bir parçası olarak gördüğümüz çiftliklerden alıyoruz. Birlikte çalıştığımız bu çiftlikler başta Ege bölgesi olmak üzere Türkiye'nin farklı bölgelerinde işini tutkuyla yapan ve peynirlerimiz için sütün en saf ve doğal halini bizlere sunan iş ortaklarımızdır. Biz de bu sütleri işlerken içine sevgimizi de ekleyerek lezzet arayanlar için "lezzetli peynirlere" dönüştürüyoruz.  Paket İçeriği: 
  1200 gr lık Lezzetli Gündoğdu Taze Kaşar Peyniri

  Ürünlerimizi Nasıl Gönderiyoruz?

  Sipariş verdiğiniz ürünleriniz maske ve eldiven kullanılarak özenle paketlenir. Isı yalıtımlı özel termal paketlere yerleştirilen ürünlerinizin altına özel buz koyulur. Hava kanallı buz ayırıcı ile buzların ürüne temas etmesi engellenir ve ürünlerin üst kısmına da steril edilmiş buz tankları yerleştirilir. Böylece ürünleriniz size gelene kadar soğuk zincir kırılmadan steril şartlarda muhafaza edilir.


  GUN_ON_20_gif_070920.gif (597 KB)

  Garanti Bilgisi
  :
  Koşulsuz şartsız iade hakkı.
  Teslimat Bilgisi
  :
  İstanbul içi saat 14.00'a kadar gelen siparişlerin aynı gün teslimatı mevcuttur.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.