x Bu Fırsatı Kaçırma
indirimli

Gündoğdu Erzincan Tulum Peynir 1000gr

Ürün Kodu : 153.01.01.00.0003
92,90 TL
74,90 TL
Kazancınız
:
18,00 TL
MARKA Gündoğdu
Paylaş
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Besin Değerleri
 • Yorumlar (1)
 • Gündoğdu Erzincan Tulum Peynir 1000gr


  Ürün Özellikleri!

  Erzincan'ın temiz havası ve ovalarında yetişen ineklerin sütünden elde edilen Erzincan Tulum peynirini bu topraklardan alıp siz lezzet arayanların sofralarına ulaştırıyoruz.

  Taze ve Doğal Çiftlik Sütünden

  Tüm ürünlerimiz için en doğal ve kaliteli sütü kullanıyoruz. Bu sütleri, birlikte çalıştığımız ve artık ailemizin bir parçası olarak gördüğümüz çiftliklerden alıyoruz. Birlikte çalıştığımız bu çiftlikler başta Ege bölgesi olmak üzere Türkiye'nin farklı bölgelerinde işini tutkuyla yapan ve peynirlerimiz için sütün en saf ve doğal halini bizlere sunan iş ortaklarımızdır. Biz de bu sütleri işlerken içine sevgimizi de ekleyerek lezzet arayanlar için "lezzetli peynirlere" dönüştürüyoruz.

  Paket İçeriği: 1000 gramlık Lezzetli Erzincan Tulum Peyniri

  Ürünlerimizi Nasıl Gönderiyoruz?

  Sipariş verdiğiniz ürünleriniz maske ve eldiven kullanılarak özenle paketlenir. Isı yalıtımlı özel termal paketlere yerleştirilen ürünlerinizin altına özel buz koyulur. Hava kanallı buz ayırıcı ile buzların ürüne temas etmesi engellenir ve ürünlerin üst kısmına da steril edilmiş buz tankları yerleştirilir. Böylece ürünleriniz size gelene kadar soğuk zincir kırılmadan steril şartlarda muhafaza edilir.

  GUN_ON_20_gif_070920.gif (597 KB)  

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.