x Bu Fırsatı Kaçırma

Gündoğdu Günlük Çiğ Süt 3 Lt

Ürün Kodu : 152.00.10.00.0000
20,90 TL
MARKA Gündoğdu
Paylaş
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Besin Değerleri
  • Yorumlar (1)
  • GÜNLÜK SÜT ÜRÜNÜMÜZÜN GÖNDERİMİ SADECE İSTANBUL İLİ İÇERİSİNDE YAPILMAKTADIR


    Gündoğdu Günlük Çiğ Süt 3 Lt

    Çiftliğimizden Çiğ İnek Sütü
    Sütlerimiz Simental cinsi ineklerin sütündendir. Simental cinsi inekler dünya üzerinde çiğ süt kalitesi en yüksek olan ırklardan biridir. Sütünün kalitesi yüksek protein, yüksek yağ içeriği ve vücutta kolay emiliminden gelir. Bundan dolayı Simental inek sütünden yapılan yoğurtlar daha kıvamlı ve daha kaymaklıdır.

    Çiftlikten sofranıza taze günlük sütleri çiftliklerden alıyor kalite ve yüksek hijyen standartlarında paketleyip soğuk zincir bozulmadan özel soğutuculu araçlarımızla kapınıza kadar getiriyoruz. İster süt, ister yoğurt olarak gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz.

    Sütakma-gif.gif (3.87 MB)


    Süt Kaynatırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

    • Çiğ süt kaynamadan önce, temiz bir tülbent ile sütü süzünüz.
    • Sütü temiz bir tencereye koyun. Kullanacağınız tencerenin içini bir miktar su ile çalkalayın. Böylece çiğ süt kaynarken altı asla tutmaz.
    • Sütü kaynatırken tencerenin iç kısmının kenarlarını bir miktar Gündoğdu Tereyağı sürerseniz sütün taşmasını önleyebilirsiniz.
    • Sütü sürekli karıştırarak kaynayıncaya kadar pişirin.
    • Pişirdiğiniz sütün içine herhangi bir bakteri veya toz girmemesi için tencerenin kapağını kapatıp, mümkün olduğunca serin bir ortamda saklayın.
    • Sütün taşmasını önlemek için üzerine tahta kaşık kapatabilirsiniz.


    Dağıtım Bölgelerimiz!
    Sütü çiftlikten aldığımız tazelik ve doğallıyla sizlere ulaştırmak için sadece İstanbul içine dağıtım yapıyoruz. Bu kapsamda ekip arkadaşlarımız siparişlerinizi aldıktan sonra, en kısa süre içinde hazırlayıp özel soğutuculu araçlarımızla size ulaştırıyor.

    Çiğ Süt Aboneliği!
    Her hafta düzenli süt almak isteyen müşterilerimiz için süt aboneliği hizmetimizi başlattık. Adresinizin bulunduğu ilçeye göre belirlenen teslimat günlerinde sütünüzü kapınıza teslim ediyoruz. Minimum sipariş miktarı 5 litredir. Abonelik için bize 0 850 307 30 00 nolu telefondan ulaşmanızı veya linkteki bu formu doldurmanızı rica ederiz.


    Taze ve Doğal Çiftlik Sütünden
    Tüm ürünlerimiz için en doğal ve kaliteli sütü kullanıyoruz. Bu sütleri, birlikte çalıştığımız ve artık ailemizin bir parçası olarak gördüğümüz çiftliklerden alıyoruz. Birlikte çalıştığımız bu çiftlikler başta Ege bölgesi olmak üzere Türkiye'nin farklı bölgelerinde işini tutkuyla yapan ve peynirlerimiz için sütün en saf ve doğal halini bizlere sunan iş ortaklarımızdır. Biz de bu sütleri işlerken içine sevgimizi de ekleyerek lezzet arayanlar için "lezzetli peynirlere" dönüştürüyoruz.


    İnekler-gif.gif (8.78 MB)

    Paket İçeriği: 
    3 Lt Sağlıklı Gündoğdu Çiğ İnek Sütü

    Ürünlerimizi Nasıl Gönderiyoruz?

    Sipariş verdiğiniz ürünleriniz maske ve eldiven kullanılarak özenle paketlenir. Isı yalıtımlı özel termal paketlere yerleştirilen ürünlerinizin altına özel buz koyulur. Hava kanallı buz ayırıcı ile buzların ürüne temas etmesi engellenir ve ürünlerin üst kısmına da steril edilmiş buz tankları yerleştirilir. Böylece ürünleriniz size gelene kadar soğuk zincir kırılmadan steril şartlarda muhafaza edilir.


    GUN_ON_20_gif_070920.gif (597 KB)

    Garanti Bilgisi
    :
    Koşulsuz şartsız iade hakkı.
    Teslimat Bilgisi
    :
    İstanbul içi saat 14.00'a kadar gelen siparişlerin aynı gün teslimatı mevcuttur.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.