x Bu Fırsatı Kaçırma

Gündoğdu Keçi Koyun inek Ezine Peynir 650gr - 700gr

Ürün Kodu : 152.03.00.03.0000
89,90 TL
MARKA Gündoğdu
Paylaş
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Besin Değerleri
 • Yorumlar (2)
 • Gündoğdu Keçi Koyun İnek Ezine Peynir  650gr - 700gr

  Beyaz Peynir
  Çanakkale’nin zengin tarihi kadar bereketli topraklarının bizlere armağanından biri de adıyla özdeşleşmiş Beyaz Peynir (Ezine)'dir. Ezine Peyniri, bu toprakların temiz havasında mis kokulu otlarla beslenen hayvanların taze sütünü lezzetiyle tescillenmiş beyaz peynirlerlere dönüştürüyoruz. Sert kıvamıyla karakterli peynirlerimiz arasında öne çıkan beyaz peynirlerimiz en az 12 ay dinlendikten sonra siz lezzet arayanlarla buluşmaya hazır hale gelir. Bir denedim bir daha da vazgeçemedim demek için; keçi, koyun, inek karışık sütü olan beyaz peynirimizi denemenizi mutlaka tavsiye ederiz.

  Süt Oranları
  İnek sütü     %15 
  Koyun Sütü  %25
  Keçi Sütü     %60

  Tam 12 Ay Lezzet Arayanlar için Olgunlaşıyor
  Gündoğdu Ezine Beyaz Peynir kıvamı sert peynirlerimizdendir. İdeal kıvama ve lezzete ulaşması için tam 12 ay boyunca olgunlaştırıldıktan sonra 
  siz lezzet arayanlara sunuyoruz.

  Taze ve Doğal Çiftlik Sütünden
  Tüm ürünlerimiz için en doğal ve kaliteli sütü kullanıyoruz. Bu sütleri, birlikte çalıştığımız ve artık ailemizin bir parçası olarak gördüğümüz çiftliklerden alıyoruz. Birlikte çalıştığımız bu çiftlikler başta Ege bölgesi olmak üzere Türkiye'nin farklı bölgelerinde işini tutkuyla yapan ve peynirlerimiz için sütün en saf ve doğal halini bizlere sunan iş ortaklarımızdır. Biz de bu sütleri işlerken içine sevgimizi de ekleyerek lezzet arayanlar için "lezzetli peynirlere" dönüştürüyoruz.


  Paket İçeriği: 650 - 700 gr lık Lezzetli Gündoğdu Ezine Beyaz Peynir

  Ürünlerimizi Nasıl Gönderiyoruz?

  Sipariş verdiğiniz ürünleriniz maske ve eldiven kullanılarak özenle paketlenir. Isı yalıtımlı özel termal paketlere yerleştirilen ürünlerinizin altına özel buz koyulur. Hava kanallı buz ayırıcı ile buzların ürüne temas etmesi engellenir ve ürünlerin üst kısmına da steril edilmiş buz tankları yerleştirilir. Böylece ürünleriniz size gelene kadar soğuk zincir kırılmadan steril şartlarda muhafaza edilir.

    GUN_ON_20_gif_070920.gif (597 KB)

  Garanti Bilgisi
  :
  Koşulsuz şartsız iade hakkı.
  Teslimat Bilgisi
  :
  İstanbul içi saat 14.00'a kadar gelen siparişlerin aynı gün teslimatı mevcuttur.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.