x Bu Fırsatı Kaçırma
indirimli
Yoldayız Geliyoruz :)

Gündoğdu Koyun İzmir Tulum Peynir 450gr - 500gr

Ürün Kodu : 152.02.00.00.0010
44,90 TL
36,90 TL
Kazancınız
:
8,00 TL
MARKA Gündoğdu
Paylaş
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Besin Değerleri
 • Yorumlar (1)
 • Gündoğdu Koyun İzmir Tulum Peynir 450gr - 500gr

  Ürün Özellikleri 

  Seveni çok, beğenmeyeni yoktur, İzmir Tulum peynirinin. Ege’de otlayan hayvanların taze sütünden elde edilen bu peyniri geleneksel tat ve kıvamına ulaşması için en az üç ay dinlendiriliyor. Kahvaltı sofralarımızın olmazsa olmazı, Ege’nin incisi bu lezzeti inek ya da koyun seçenekleriyle siz lezzet arayanların beğenisine sunuyoruz.


  Taze ve Doğal Çiftlik Sütünden
  Tüm ürünlerimiz için en doğal ve kaliteli sütü kullanıyoruz. Bu sütleri, birlikte çalıştığımız ve artık ailemizin bir parçası olarak gördüğümüz çiftliklerden alıyoruz. Birlikte çalıştığımız bu çiftlikler başta Ege bölgesi olmak üzere Türkiye'nin farklı bölgelerinde işini tutkuyla yapan ve peynirlerimiz için sütün en saf ve doğal halini bizlere sunan iş ortaklarımızdır. Biz de bu sütleri işlerken içine sevgimizi de ekleyerek lezzet arayanlar için "lezzetli peynirlere" dönüştürüyoruz.


  Paket İçeriği: 
  450-500 gramlık Lezzetli Gündoğdu İzmir Tulum (Koyun sütü)

  Ürünlerimizi Nasıl Gönderiyoruz?

  Sipariş verdiğiniz ürünleriniz maske ve eldiven kullanılarak özenle paketlenir. Isı yalıtımlı özel termal paketlere yerleştirilen ürünlerinizin altına özel buz koyulur. Hava kanallı buz ayırıcı ile buzların ürüne temas etmesi engellenir ve ürünlerin üst kısmına da steril edilmiş buz tankları yerleştirilir. Böylece ürünleriniz size gelene kadar soğuk zincir kırılmadan steril şartlarda muhafaza edilir.

  GUN_ON_20_gif_070920.gif (597 KB)

   

Diğer Çeşitlerimiz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.