x Bu Fırsatı Kaçırma
Yoldayız Geliyoruz :)

Gündoğdu Kültürlü Böreklik Beyaz Peynir 500gr - 550gr

Ürün Kodu : GNDBKBP550
24,90 TL
MARKA Gündoğdu
Paylaş
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Besin Değerleri
 • Yorumlar (1)
 • Gündoğdu Kültürlü Böreklik Beyaz Peynir 500gr - 550gr

  Klasik beyaz peynir ve kültürlü beyaz peynir. Kültürlü beyaz peynir ambalajlarında genel olarak beyaz peynir olarak yazılır. İçindekiler kısmına baktığımız zaman starter kültür ilave edildiğini anlayabiliriz. Klasik beyaz peynir ile arasındaki fark starter kültür kullanımıdır. Starter kültür kullanımının birincil amacı asitliği sağlamaktır. Ayrıca ürüne tat, yapı ve aroma kazandırır. Kültür kullanımı yapılmayan klasik beyaz peynirde uygulanan ısıl işlem daha düşük sıcaklık ve süre normunda yapılır. Isıl işlemin düşük tutulmasındaki amaç ise olgunlaşmanın ısıl işlem sonrasında aktif kalan bakteri/enzimler aracılığı ile yapılmasıdır. Klasik beyaz peynirler olgunlaştırma en az 8 ay yapılmadan tüketime sunulamaz.


  Taze ve Doğal Çiftlik Sütünden
  Tüm ürünlerimiz için en doğal ve kaliteli sütü kullanıyoruz. Bu sütleri, birlikte çalıştığımız ve artık ailemizin bir parçası olarak gördüğümüz çiftliklerden alıyoruz. Birlikte çalıştığımız bu çiftlikler başta Ege bölgesi olmak üzere Türkiye'nin farklı bölgelerinde işini tutkuyla yapan ve peynirlerimiz için sütün en saf ve doğal halini bizlere sunan iş ortaklarımızdır. Biz de bu sütleri işlerken içine sevgimizi de ekleyerek lezzet arayanlar için "lezzetli peynirlere" dönüştürüyoruz.


  Paket İçeriği: 
  (500gr-550gr) 'lık Lezzetli Gündoğdu Kültürlü Beyaz Peynir

  Ürünlerimizi Nasıl Gönderiyoruz?

  Sipariş verdiğiniz ürünleriniz maske ve eldiven kullanılarak özenle paketlenir. Isı yalıtımlı özel termal paketlere yerleştirilen ürünlerinizin altına özel buz koyulur. Hava kanallı buz ayırıcı ile buzların ürüne temas etmesi engellenir ve ürünlerin üst kısmına da steril edilmiş buz tankları yerleştirilir. Böylece ürünleriniz size gelene kadar soğuk zincir kırılmadan steril şartlarda muhafaza edilir.

  GUN_ON_20_gif_070920.gif (597 KB)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.