x Bu Fırsatı Kaçırma
indirimli

Gündoğdu Liflif Çeçil Peyniri Aç Bitir 175gr

Ürün Kodu : 152.01.00.10.0002
19,90 TL
14,90 TL
Kazancınız
:
5,00 TL
MARKA Gündoğdu
Paylaş
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Besin Değerleri
 • Yorumlar (1)
 • Gündoğdu Liflif Çeçil Peyniri Aç Bitir 175gr

  Liflif Peyniri
  Liflif (Çeçil) deyince aklımızda ilk beliren şey, çeçil peynirini elimize alıp liflerine ayırmak değil midir? Özellikle çocuklar bu işi eğlenceye döküp en ince tellere ayırana kadar yemeye başlamak istemezler. Eğlencesinin yanında tazeliği ve yumuşak kıvamı ile küçükten büyüğe tüm kahvaltılarda severek tüketebilirsiniz.  Taze ve Doğal Çiftlik Sütünden
  Tüm ürünlerimiz için en doğal ve kaliteli sütü kullanıyoruz. Bu sütleri, birlikte çalıştığımız ve artık ailemizin bir parçası olarak gördüğümüz çiftliklerden alıyoruz. Birlikte çalıştığımız bu çiftlikler başta Ege bölgesi olmak üzere Türkiye'nin farklı bölgelerinde işini tutkuyla yapan ve peynirlerimiz için sütün en saf ve doğal halini bizlere sunan iş ortaklarımızdır. Biz de bu sütleri işlerken içine sevgimizi de ekleyerek lezzet arayanlar için "lezzetli peynirlere" dönüştürüyoruz.


  Paket İçeriği: 
  175 gramlık Lezzetli Gündoğdu Liflif Peyniri

  Ürünlerimizi Nasıl Gönderiyoruz?

  Sipariş verdiğiniz ürünleriniz maske ve eldiven kullanılarak özenle paketlenir. Isı yalıtımlı özel termal paketlere yerleştirilen ürünlerinizin altına özel buz koyulur. Hava kanallı buz ayırıcı ile buzların ürüne temas etmesi engellenir ve ürünlerin üst kısmına da steril edilmiş buz tankları yerleştirilir. Böylece ürünleriniz size gelene kadar soğuk zincir kırılmadan steril şartlarda muhafaza edilir. 


  GUN_ON_20_gif_070920.gif (597 KB)

    

  Garanti Bilgisi
  :
  Koşulsuz şartsız iade hakkı.
  Teslimat Bilgisi
  :
  İstanbul içi saat 14.00'a kadar gelen siparişlerin aynı gün teslimatı mevcuttur.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.