x Bu Fırsatı Kaçırma
indirimli

Gündoğdu Marble Cheddar Peynir 200gr

Ürün Kodu : 152.01.07.00.0000
25,90 TL
15,00 TL
Kazancınız
:
10,90 TL
MARKA Gündoğdu
Paylaş
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Besin Değerleri
 • Yorumlar (0)
 • Gündoğdu Marble Cheddar Peynir 200gr


  Marble Cheddar peyniri klasik Cheddar peynirinin bir çeşididir. Cheddar peyniri, İngiltere’nin Cheddar isimli kasabasında doğmuş ve tüm dünyaya yayılmıştır. Hem İngiltere’de hem de dünyada en çok tanınan ve tüketilen peynirlerden birisidir. Marble Cheddar peyniri, beyaz ve turuncu rengi ve mermeri andıran deseni dolayısyla bu ismi almıştır. Sütun içerisine Cheddar kültürü eklenip mayalanır, aromasının oluşması için dinlenmeye bırakılarak yapılır. İnek sütü kullanılır. Tamamen doğal yolla üretildiğinden kendine özgü tadı ve aroması vardır. Olgunlaşma süresine göre tadı keskinlik kazanır. Gündoğdu Marble Cheddar peyniri orta sertlikte, genç bir Cheddar peynirdir. Kalsiyum açısından zengindir.



  Türkiye’de ilk Üretim
  Marble Cheddar peynirini siz lezzet arayanlar için Türkiye’de üretmeye başladık. Titizlikle çalışan peynir ustalarımızın elinden çıkan Marble Cheddar peynirini Gündoğdu Gıda güvencesi ile artık ülkemizde de peynirseverlerin beğenisine sunuyoruz.

  Nerelerde Kullanılır?
  Isı karşısında kolayca eriyen Marble Cheddar peynirini yemeklerinizde, burgerlerde, kahvaltıda, pizzada, omlette,
  tostlarınızda ve salatalarınızda rahatlıkla deneyebilirsiniz. Aromatik tadı ile lezzet katacaktır. Küp küp doğrayarak ya da dilimleyerek atıştırmalık olarak, salatalarda ya da kahvaltılarda da tüketebilirsiniz. Lezzetinin yanında deseni ile hoş bir görüntü de verecektir. Türkiye'nin ilk Marble Cheddar peynirini lezzet arayanlar için Gündoğdu Gıda güvencesi ile üretiyoruz.

  Paket İçeriği: 200 gramlık Lezzetli Gündoğdu Marble Cheddar Peynir

  Ürünlerimizi Nasıl Gönderiyoruz?

  Sipariş verdiğiniz ürünleriniz maske ve eldiven kullanılarak özenle paketlenir. Isı yalıtımlı özel termal paketlere yerleştirilen ürünlerinizin altına özel buz koyulur. Hava kanallı buz ayırıcı ile buzların ürüne temas etmesi engellenir ve ürünlerin üst kısmına da steril edilmiş buz tankları yerleştirilir. Böylece ürünleriniz size gelene kadar soğuk zincir kırılmadan steril şartlarda muhafaza edilir.


  GUN_ON_20_gif_070920.gif (597 KB)

   

  Garanti Bilgisi
  :
  Koşulsuz şartsız iade hakkı.
  Teslimat Bilgisi
  :
  İstanbul içi saat 14.00'a kadar gelen siparişlerin aynı gün teslimatı mevcuttur.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.