x
Ucretsiz Kargo Social 1.jpg (89 KB)

Gündoğdu Marble Cheddar Peynir 200g

Ürün Kodu : 152.01.07.00.0000
25,90 TL
MARKA Gündoğdu
Paylaş
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Besin Değerleri
 • Yorumlar
 • Gündoğdu Marble Cheddar
  Marble Cheddar peyniri klasik Cheddar peynirinin bir çeşididir.
  Cheddar peyniri, İngiltere’nin Cheddar isimli kasabasında doğmuş ve tüm dünyaya yayılmıştır. Hem İngiltere’de hem de dünyada en çok tanınan ve tüketilen peynirlerden birisidir.
  Marble Cheddar, beyaz ve turuncu rengi ve mermeri andiran deseni dolayısyla bu ismi almıştır. Sütün içerisine cheddar kültürü eklenip mayalanır, aromasının oluşması için dinlenmeye bırakılarak yapılır. İnek sütü kullanılır. Tamamen doğal yolla üretildiğinden kendine özgü tadı ve aroması vardır. Olgunlaşma süresine göre tadı keskinlik kazanır. Gündoğdu Marble Cheddar peyniri orta sertlikte , genç cheddar bir peynirdir. Kalsiyum açısından zengindir.
  ezgif.com-gif-maker.gif (2.34 MB)

  Türkiye’de ilk Üretim
  Marble Cheddar peynirini Siz lezzetarayanlar için Türkiye’de üretmeye başladık. Tittizlikle çalışan peynir ustalarımızın elinden çıkan marble cheddar peynirini Gündoğdu Gıda güvencesi ile artık ülkemizde de peynirseverlerin beğesine sunuyoruz.

  Nerelerde Kullanılır
  Isı karşısında kolayca eriyen marble cheddar’I yemeklerinizde, burgerlerde, kahvaltıda, pizza, omlet ve tostlarınızda, salatalarınızda rahatlıkla deneyebilirsiniz. Aromatik tadı ile lezzet katacaktır.
  Küp küp doğrayarak ya da dilimleyerek atıştırmalık olarak, salatalarda ya da kahvaltılarda da tüketebilirsiniz. Lezzetinin yanında deseni ile hoş bir görüntü de verecektir.Türkiyenin ilk marble cheddar peyniri lezzetarayanlar için üretiyoruz.

  Paket İçeriği: 200 Gr lık Lezzetli Gündoğdu Marble Cheddar Peynir

  Ürünlerimizi Nasıl Gönderiyoruz 

  Sipariş verdiğiniz ürünleriniz maske ve eldiven kullanılarak özenle paketlenir. Isı yalıtımlı özel termal paketlere yerleştirilen ürünlerinizin altına Özel buz koyulur.Hava kanallı buz ayırıcı ile buzların ürüne temas etmesi engellenir ve ürünlerin üst kısmana da siteril edilmiş  buz tankları yerleştirilir.Böylece ürünleriniz Size gelene kadar soğuk zincir kırılmadan steril şartlarda muhafaza edilir.


  GUN_ON_20_gif_070920.gif (597 KB)

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.