x
Ucretsiz Kargo Social 1.jpg (89 KB)
indirimli

Gündoğdu Poucheese Bohça Peyniri Cam Kavanoz

Ürün Kodu : 152.01.01.03.0000
44,90 TL
33,90 TL
MARKA Gündoğdu
Paylaş
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Besin Değerleri
 • Yorumlar
 • Gündoğdu Poucheese Bohça Peyniri Cam Kavanoz

  Ürün Özellikleri
  Bohça peyniri uzun yıllara dayanan Ar-ge çalışmamızın bir meyvesidir. Özel şekli ve enfes tadıyla hem estetik hem de lezzet arayanlar için ilk tercih olmaya adaydır.Tamamen el maharetine dayanır. Kadın çalışanlarımız her bir peyniri el emeği göz nuruyla işler.İçini dolgu halinde toplayarak  bohça  şeklini verdikten sonra ağzını da ip şeklindeki özel peyniri ile bağlayıp Lezzetarayanlar için hazırlar. Özel yağının içerisinde daha uzun süre saklaya bilmeniz için yeni ambalajında sizler için ürettik.Ve bohça peyniri daha şık ambalajında ve son tüketim tarihinide doğal yollar ile uzattık
  Cam kavanozun içinde özel yağı ile daha dayanıklı ve aynı lezzeti ile si,z lezzetarayanların beğenisine sunuyoruz.

   

  Bohça Peynir İçinde Ne Var!
  İçi güzel süprizlerle dolu olan bir bohçaya hazır olun! Süt çökeleğinin tazeliği, baharatların doğallığı ve mis kokusu sizi cezbediyorsa kesinlikle denemenizi tavsiye ederiz. Bohça peynirimizin  içi  taze süt çökeleği,  taze süzme yoğurt, kekik, dereotu ve ceviz ile zenginlenleştirilir, dış kısmı ise yine ip şeklinde peynir ile sarılıp bağlanarak özel bohça şeklini alır.Özel anlarınız, arkadaş toplantılarınız, misafirleriniz ve günleriniz için hem görüntüsü hem de lezzetiyle masalarınızı süsleyecektir.


  Taze ve Doğal Çiftlik Sütünden

  Tüm ürünlerimiz için en doğal ve kaliteli sütü kullanıyoruz. Bu sütleri, birlikte çalıştığımız ve artık ailemizin bir parçası olarak gördüğümüz çiftliklerden alıyoruz. Birlikte çalıştığımız  bu çiftlikler Ege bölgesinde işini tutkuyla yapan ve peynirlerimiz için sütün en saf ve doğal halini bizlere sunan iş ortaklarımız. Biz de bu sütleri işlerken içine sevgimizi de ekleyerek lezzet arayanlar için ‘’lezzetli peynirlere’’ dönüştürüyoruz.

                                                            
  Paket İçeriği: 8 Adet Lezzetli Gündoğdu Bohça Peynir Cam Kavanoz İçinde

  Ürünlerimizi Nasıl Gönderiyoruz 

  Sipariş verdiğiniz ürünleriniz maske ve eldiven kullanılarak özenle paketlenir. Isı yalıtımlı özel termal paketlere yerleştirilen ürünlerinizin altına Özel buz koyulur.Hava kanallı buz ayırıcı ile buzların ürüne temas etmesi engellenir ve ürünlerin üst kısmana da siteril edilmiş  buz tankları yerleştirilir.Böylece ürünleriniz Size gelene kadar soğuk zincir kırılmadan steril şartlarda muhafaza edilir.

  GUN_ON_20_gif_070920.gif (597 KB)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.