x
Ucretsiz Kargo Social 1.jpg (89 KB)

Gündoğdu Spicheese Kaşar Peyniri 75g

Ürün Kodu : 152.01.00.08.0000
9,90 TL
MARKA Gündoğdu
Paylaş
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Besin Değerleri
 • Yorumlar
 • Gündoğdu Spicheese Kaşar Peyniri 75G
  Hayat eğlencesiz peynir baharatsız olmaz diyenlerdenseniz Spicheese tam Size göre olabilir. Domates kurusu, kekik, çörekotunu peynirle harmanladık ortaya baharatlı lezzet arayanlar için nefis bir tat çıktı.
  Zamanım az hızlı ve pratik de olsun derseniz onu da düşündük, peynirinizi Sizin için dilimledik. Dilimlenmiş hazır 75gr paketlerimiz ister sandwich ister tost her türlü lezzet kaçamağınız için yardıma hazır, Aç bitsin Ye Gitsin 


  dilimli75-gif.gif (18.73 MB)

  Taze ve Doğal Çiftlik Sütünden
  Tüm ürünlerimiz için en doğal ve kaliteli sütü kullanıyoruz. Bu sütleri, birlikte çalıştığımız ve artık ailemizin bir parçası olarak gördüğümüz çiftliklerden alıyoruz. Birlikte çalıştığımız bu çiftlikler başta Ege bölgesi olmak üzere Türkiye'nin farklı bölgelerinde işini tutkuyla yapan ve peynirlerimiz için sütün en saf ve doğal halini bizlere sunan iş ortaklarımızdır. Biz de bu sütleri işlerken içine sevgimizi de ekleyerek lezzet arayanlar için ‘’lezzetli peynirlere’’ dönüştürüyoruz.

  Paket İçeriği: 
  75 gr lık Lezzetli Gündoğdu Spicheese Kaşar Peyniri

  Ürünlerimizi Nasıl Gönderiyoruz 

  Sipariş verdiğiniz ürünleriniz maske ve eldiven kullanılarak özenle paketlenir. Isı yalıtımlı özel termal paketlere yerleştirilen ürünlerinizin altına Özel buz koyulur.Hava kanallı buz ayırıcı ile buzların ürüne temas etmesi engellenir ve ürünlerin üst kısmana da siteril edilmiş  buz tankları yerleştirilir.Böylece ürünleriniz Size gelene kadar soğuk zincir kırılmadan steril şartlarda muhafaza edilir.

  GUN_ON_20_gif_070920.gif (597 KB)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.