x Bu Fırsatı Kaçırma
indirimli
simge2.png (4 KB)
Yoldayız Geliyoruz :)

Gündoğdu Taze Günlük Kaymak 200gr - 250gr

Ürün Kodu : 153.01.05.01.0000
24,90 TL
21,90 TL
Kazancınız
:
3,00 TL
MARKA Gündoğdu
Paylaş
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Besin Değerleri
 • Yorumlar (1)
 • KAYMAK ÜRÜNÜMÜZÜN GÖNDERİMİ SADECE İSTANBUL İLİ İÇERİSİNDE YAPILMAKTADIR

  Gündoğdu Taze Günlük Kaymak 200gr - 250gr

  Mutlu bir gün için başka bir nedene ihtiyacınız yok. Taptaze sütlerden elde edilen, sütün en doğal ve en lezzetli hallerinden biri olan kaymak, kahvaltı sofralarınızın keyfini arttırır, tatlılarınızın lezzetine lezzet katar. Koruyucu ve hiçbir katkı maddesi içermeyen Gündoğdu Kaymak, kahvaltı yapmayı seven ve lezzet arayanlar için lezzet saçmaya devam ediyor. İddia ediyoruz ki, bu lezzette bir kaymağı daha önce yemediniz.


  Taze ve Doğal Çiftlik Sütünden
  Tüm ürünlerimiz için en doğal ve kaliteli sütü kullanıyoruz. Bu sütleri, birlikte çalıştığımız ve artık ailemizin bir parçası olarak gördüğümüz çiftliklerden alıyoruz. Birlikte çalıştığımız bu çiftlikler başta Ege bölgesi olmak üzere Türkiye'nin farklı bölgelerinde işini tutkuyla yapan ve peynirlerimiz için sütün en saf ve doğal halini bizlere sunan iş ortaklarımızdır. Biz de bu sütleri işlerken içine sevgimizi de ekleyerek lezzet arayanlar için "lezzetli peynirlere" dönüştürüyoruz.  Paket İçeriği:
  (200gr - 250gr) lık Lezzetli Gündoğdu Taze Kaymak

  Ürünlerimizi Nasıl Gönderiyoruz?

  Sipariş verdiğiniz ürünleriniz maske ve eldiven kullanılarak özenle paketlenir. Isı yalıtımlı özel termal paketlere yerleştirilen ürünlerinizin altına özel buz koyulur. Hava kanallı buz ayırıcı ile buzların ürüne temas etmesi engellenir ve ürünlerin üst kısmına da steril edilmiş buz tankları yerleştirilir. Böylece ürünleriniz size gelene kadar soğuk zincir kırılmadan steril şartlarda muhafaza edilir.


  GUN_ON_20_gif_070920.gif (597 KB)

Diğer Çeşitlerimiz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.