x Bu Fırsatı Kaçırma
indirimli

Gündoğdu Tost Peyniri 1000gr

Ürün Kodu : 152.01.00.02.0009
52,90 TL
49,90 TL
Kazancınız
:
3,00 TL
MARKA Gündoğdu
Paylaş
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Besin Değerleri
 • Yorumlar (2)
 • Gündoğdu Taze Kaşar Peyniri 1000gr

  Çiftliklerden aldığımız taze günlük sütleri, özenle işleyip taze kaşar peynirine dönüştürüyoruz. İçerdiği sütten gelen kalsiyum, protein ve tazelik bakımından çocuklarınızın da günlük beslenmesinde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Tüm öğünlerinizde keyifle tüketebileceğiniz kaşar peynirini farklı gramajlarda paketleyip doğallık ve lezzet arayanlara sunuyoruz.


  400 kaşar-gif.gif (16.44 MB)

  Taze ve Doğal Çiftlik Sütünden
  Tüm ürünlerimiz için en doğal ve kaliteli sütü kullanıyoruz. Bu sütleri, birlikte çalıştığımız ve artık ailemizin bir parçası olarak gördüğümüz çiftliklerden alıyoruz. Birlikte çalıştığımız bu çiftlikler başta Ege bölgesi olmak üzere Türkiye'nin farklı bölgelerinde işini tutkuyla yapan ve peynirlerimiz için sütün en saf ve doğal halini bizlere sunan iş ortaklarımızdır. Biz de bu sütleri işlerken içine sevgimizi de ekleyerek lezzet arayanlar için "lezzetli kaşar peynirlerine" dönüştürüyoruz.


  Paket İçeriği: 
  1000 gramlık Lezzetli Gündoğdu Taze Kaşar Peyniri

  Ürünlerimizi Nasıl Gönderiyoruz?

  Sipariş verdiğiniz ürünleriniz maske ve eldiven kullanılarak özenle paketlenir. Isı yalıtımlı özel termal paketlere yerleştirilen ürünlerinizin altına özel buz koyulur. Hava kanallı buz ayırıcı ile buzların ürüne temas etmesi engellenir ve ürünlerin üst kısmına da steril edilmiş buz tankları yerleştirilir. Böylece ürünleriniz size gelene kadar soğuk zincir kırılmadan steril şartlarda muhafaza edilir.


  GUN_ON_20_gif_070920.gif (597 KB)

    

  Garanti Bilgisi
  :
  Koşulsuz şartsız iade hakkı.
  Teslimat Bilgisi
  :
  İstanbul içi saat 14.00'a kadar gelen siparişlerin aynı gün teslimatı mevcuttur.
Diğer Çeşitlerimiz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.