x Bu Fırsatı Kaçırma
indirimli

Gündoğdu Tereyağ 250gr

Ürün Kodu : 152.10.00.00.0002
29,90 TL
24,90 TL
Kazancınız
:
5,00 TL
MARKA Gündoğdu
Paylaş
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Besin Değerleri
 • Yorumlar (3)
 • Gündoğdu Tereyağ 250gr

  Ürün Özellikleri!

  Tereyağımızın lezzeti, kurucumuzun annesine olan ahde vefasında gizlidir. Yapımında atadan kalan geleneksel usüllerden ve aynı titizlikten vazgeçilmeyeceği sözü ikinci nesilde de tereyağın aynı lezzeti korumasının sırrıdır. Çiftliklerden topladığımız taze ve doğal sütler geleneksel usüllere bağlı kalınarak işlenir, özel koşullarda dinlendirilir ki tam kıvamı ve lezzetini alsın. Kendine has aroması, tuzlu ve tuzsuz çeşitleriyle tereyağında geleneksel lezzet arayanlar için denemenizi mutlaka tavsiye ederiz.


  Tereyağı Nasıl Yapılır? Yayıklama Yöntemi!
  Gündoğdu Tereyağ, özel geleneksel yayıklama yöntemi ile üretilir. Koruyucu içermez, yağ oranı yüksek taze çiftlik sütlerinden yapılır.

  Taze ve Doğal Çiftlik Sütünden
  Tüm ürünlerimiz için en doğal ve kaliteli sütü kullanıyoruz. Bu sütleri, birlikte çalıştığımız ve artık ailemizin bir parçası olarak gördüğümüz çiftliklerden alıyoruz. Birlikte çalıştığımız bu çiftlikler başta Ege bölgesi olmak üzere Türkiye'nin farklı bölgelerinde işini tutkuyla yapan ve peynirlerimiz için sütün en saf ve doğal halini bizlere sunan iş ortaklarımızdır. Biz de bu sütleri işlerken içine sevgimizi de ekleyerek lezzet arayanlar için "lezzetli peynirlere" dönüştürüyoruz.


  Paket İçeriği: 
  250 gramlık Lezzetli Gündoğdu Tereyağı

  Ürünlerimizi Nasıl Gönderiyoruz?

  Sipariş verdiğiniz ürünleriniz maske ve eldiven kullanılarak özenle paketlenir. Isı yalıtımlı özel termal paketlere yerleştirilen ürünlerinizin altına özel buz koyulur. Hava kanallı buz ayırıcı ile buzların ürüne temas etmesi engellenir ve ürünlerin üst kısmına da steril edilmiş buz tankları yerleştirilir. Böylece ürünleriniz size gelene kadar soğuk zincir kırılmadan steril şartlarda muhafaza edilir.


  GUN_ON_20_gif_070920.gif (597 KB)


    

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.